DĚKUJEME

Děkujeme Jindře Horynové

přidáno: 1. 4. 2018 10:31, autor: Linda Pačesová

za dar ve formě knih pro všechny naše žáčky (dárek na konci školního roku).

Děkujeme firmě Sicar

přidáno: 13. 3. 2018 8:57, autor: Linda Pačesová

za výtvarné a kancelářské potřeby.

Děkujeme Jitce Sýkorové

přidáno: 18. 1. 2018 9:23, autor: Linda Pačesová

za pomoc s vypracováním žádosti o podporu na provozování příměstských táborů po dobu 3 let. Na jaře uvidíme, zda naše žádost byla úspěšná. Díky Jitko za tvou dobrovolnou práci.

Děkujeme rodičům

přidáno: 18. 1. 2018 9:21, autor: Linda Pačesová

za pomoc, nápady, dary, práci pro naši školu, zejména při vánočním jarmarku, ale i během roku.

Děkujeme ZŠ Březová

přidáno: 18. 1. 2018 9:20, autor: Linda Pačesová

za možnou spolupráci, uznání našeho hodnocení a vůbec za ochotu nabídnout místa našim domácím školákům.

Děkujeme Aničce Palové

přidáno: 18. 1. 2018 9:19, autor: Linda Pačesová

za darování nalezené pětistovky! Určitě budeš mít, Aničko, možnost rozhodnout, co za ni do školy nakoupíme.

Děkujeme manželům Bláhovým

přidáno: 18. 1. 2018 9:18, autor: Linda Pačesová

za nadstandardní příspěvek na naši činnost - moc si toho vážíme!

Děkujeme za podporu projektu na Startovači

přidáno: 18. 1. 2018 9:17, autor: Linda Pačesová   [ aktualizováno 18. 1. 2018 9:28 ]

Vážíme si všech vašich příspěvků, je to úžasné vědět, že vám na nás záleží. Díky vybrané částce jsme mohli dokončit rekonstrukci ve Slunečné ulici, pořídit dětem krásné hudební nástroje a nové pomůcky, také nám moc pomohla nová várnice na polévku. Chystáme se ještě přispět na nové vzdělávací semináře, abychom se stále zdokonalovali v naší práci.

Díky!

Stejný díky patří vám všem, kteří nabídli pomoc z druhé strany: Martin Pačes a Karel Rieger s ochotou nabídli exkurzi do jejich firem, Markéta Holá je připravena naučit 9 lidiček akvarel, Monika Poledníková nám poskytla časopisy Bylinky revue, Jitka Sýkorová nabídla náhled na včelaření, Dita Studecká namalovala omalovánky, Linda Pačesová upekla 9 chlebů, Eva Čečetková a Bára Riegrová pomohly s balením odměn a odesláním na poště. A spoustu odměn vyrobily naše děti ve škole! Pokud jsem na někoho zapomněla, tak určitě doplním!

Děkujeme organizátorům letní školy v Poděbradech

přidáno: 1. 9. 2017 13:06, autor: Linda Pačesová

za úžasné zážitky, nové metody, spoustu inspirace do výuky, krásné ubytování i výbornou stravu. Vděčíme za to organizátorům z města Český Brod a také projektu Sdílené radosti a strasti v ORP Český Brod.

Zvláštní poděkování patří p.učitelce Jarmile Horové, která nám pro naše potřeby darovala metodiku rozvoje jazykových schopností dle prof.Elkonina.

NOVÉ PROSTORY

přidáno: 1. 9. 2017 13:02, autor: Linda Pačesová

Děkujeme Věrce Zajíčkové za poskytnutí prostor pro potřeby školy, dále Martinovi Doušovi, Martinovi Pačesovi, Karlovi Riegerovi, Markovi Skýpalovi za stavební úpravy. DÍKY MOC!