DĚKUJEME‎ > ‎

Děkujeme za podporu projektu na Startovači

přidáno: 18. 1. 2018 9:17, autor: Linda Pačesová   [ aktualizováno 18. 1. 2018 9:28 ]
Vážíme si všech vašich příspěvků, je to úžasné vědět, že vám na nás záleží. Díky vybrané částce jsme mohli dokončit rekonstrukci ve Slunečné ulici, pořídit dětem krásné hudební nástroje a nové pomůcky, také nám moc pomohla nová várnice na polévku. Chystáme se ještě přispět na nové vzdělávací semináře, abychom se stále zdokonalovali v naší práci.

Díky!

Stejný díky patří vám všem, kteří nabídli pomoc z druhé strany: Martin Pačes a Karel Rieger s ochotou nabídli exkurzi do jejich firem, Markéta Holá je připravena naučit 9 lidiček akvarel, Monika Poledníková nám poskytla časopisy Bylinky revue, Jitka Sýkorová nabídla náhled na včelaření, Dita Studecká namalovala omalovánky, Linda Pačesová upekla 9 chlebů, Eva Čečetková a Bára Riegrová pomohly s balením odměn a odesláním na poště. A spoustu odměn vyrobily naše děti ve škole! Pokud jsem na někoho zapomněla, tak určitě doplním!