AKTUALITY‎ > ‎

30.11. ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU V DOUBRAVČICÍCH

přidáno: 24. 11. 2019 14:54, autor: Linda Pačesová
Letošní rozsvícení stromečku provázel celolistopadový projekt. Děti se rozdělily do výtvarné a hudební části a každá měla za úkol trochu něco jiného. Výtvarná část vymýšlela výrobky a pak se celá škola zapojila do jejich vyrábění, aby bylo co prodávat - můžete se těšit na ozdobičky, keramiku, perníčky, andílky, šištičky,... Hudební část měla zase za úkol připravit krátké vystoupení na podiu. No, uvidíte sami, když dorazíte! Kluci to pojali trochu LEGOvě a akčně a holčičky naopak připravily jemnou adventní náladu....

Přijďte podpořit naši školu nákupem výrobků, které vám děti připravily pro vánoční pohodu. Také si můžete poslechnout, co děti vymyslely jako vánoční naladění při vystoupení s MŠ Doubravka.

Vánoční jarmark začíná 30.11. ve 14.30 a vystoupení a rozsvícení stromečku pak od 16.40.

Těšíme se, jak společně přivítáme letošní advent.