AKTUALITY‎ > ‎

AKTUÁLNÍ INFORMACE

přidáno: 11. 5. 2020 6:41, autor: Linda Pačesová
- škola fyzicky uzavřena od 16.3. do 25.5.2020
- probíhá podpůrná online výuka a konzultace
- ke 30.4. bylo přijato 13 přihlášek ke vzdělávání v Dokolečku
18. a 19.5. budou probíhat zkušební dny pro nastupující školáčky a to zatím spíše ve venkovním prostředí: dospělí by měli mít vždy na sobě roušku či ochranný štít, při vstupu do třídy (na wc) je nutná dezinfekce rukou. U dětí je rouška dobrovolná, dezinfekce rukou platí pro všechny.
18.5. se bude konat v areálu školy i informativní a komunitní schůzka pro nové rodiče
- omezený provoz komunitní školy bude zahájen 26.5. a to pouze na 3 dny v týdnu a vždy pouze pro skupinku do 15 osob (skupinky se budou střídat dle stanoveného rozvrhu)
- ve dnech výuky bude otevřen i dětský odpolední klub (pro sourozence a zájemce do 15 osob i během dopoledního bloku výuky)
- kromě výuky za fyzické přítomnosti dětí bude nadále probíhat i podpůrná výuka online a to zejména výuka anglického jazyka pro všechny ročníky