PRO RODIČE‎ > ‎

INFORMACE KE ŠKOLNÍMU ROKU

přidáno: 30. 8. 2016 10:53, autor: Linda Pačesová   [ aktualizováno 9. 10. 2016 8:20 ]

• omluvy dětí - prosím, pokud se bude cokoliv dít, pište mi sms nebo emaily do 8.15, kdy budu určitě na příjmu, díky
  • družina: v šatně bude k dispozici list na zapisování příchodů a odchodů ze školy (přip. s kým, když nebude vyzvedávat rodič).
  • obědy: prosím používejte tabulku na tomto odkazu obědy-https://docs.google.com/spreadsheets/d/160sYHEc7pAxGYzKVIp6JbDZCb46FTllrtiUR1c9c2UE/edit?usp=sharing
ranní družina: PO, PÁ od 7.30 do 8.15
                       ÚT, ST, ČT od 7 do 8.15
odpolední: vždy do 16.30 (ve výjimečných případech do 17 hodin)

• příchod do školyNEJPOZDĚJI V 8.15!! Respektujte to, prosím!
  • oblečení: do družiny na ven, do školy pohodlné, na výtvarku pracovní triko s dlouhým rukávem raději než zástěrku, do tělocvičny hlavně boty se světlou podrážkou
  • do školy: přezůvky, aktovka/batoh, penál s ořezanými tužkami, ořezávátkem a gumou, pero (tornádo, pilot,....) - není nutné pro prvňáčky; svačina a láhev na pití (pití bude k dispozici i ve škole, ale aby měli něco na ven); tvrdé desky s klipem, sešity A5 linkované (třeťáci 2x) nebo A5 s pomocnou linkou 2x (prvňáci, druháci), A4 nelinkovaný 1x, druháci a třeťáci navíc pravítka (není zatím nutné nosit každý den do školy)
  • budíkové dny budou, ale méně často a nepravidelně, na každý měsíc vždy vyhlásím vhodné termíny nebo přijďte sami s návrhem, co s dětmi podniknout (program někoho z rodičů)