HLEDÁME POSILU DO TÝMU PRŮVODCŮ

V současné chvíli (jaro 2024) hledáme posilu do našeho týmu průvodců, jsme flexibilní a dokážeme se přizpůsobit vašemu zaměření. Nabízíme buď zaměstnanecký poměr nebo spolupráci ve formě externího lektorství:

Práce je ideální pro ty, kteří hledají spíše zkrácený úvazek. Hledáme nadšence, někoho, koho těší práce s dětmi a dává mu smysl, kdo má chuť experimentovat a nebojí se chyb a dětem dokáže důvěřovat, zároveň zná ale své hranice.

Je pravda, že to není úplně práce pro slabé povahy a lenochy :))) Nabízíme práci, která nenudí, kde můžete být sami sebou a předávat ze sebe to nejlepší dál. A věřte, že i vy načerpáte mnoho inspirace, radosti, i těžkých výzev. A také poznáte, že být součástí prima týmu, který vás podporuje, je nad zlato.

Nebojte si říct o víc informací - využijte kontaktní email nebo telefon. Tým Dokolečka.

AKTUÁLNĚ PRO ZÁJEMCE O VZDĚLÁVÁNÍ V DOKOLEČKU - 1.STUPEŇ

Přihlášky nových zájemců o členství v Klubu komunitního vzdělávání přijímáme do 15.4.2024 , 15.3. pro 2.stupeň kvůli pohovorům, (pořadí přijetí přihlášek nehraje v přijímacím řízení roli).

1.stupeň:

ZKUŠEBNÍ TÝDEN pro zájemce o 1.třídu. Slibujeme si od toho, že více poznáte prostředí, průvodce, fungování, a my zase vás a vaše děti. Absolvování zkušebního týdne je jednou z podmínek následného přijetí vašeho dítěte/vašich dětí.

- zkušební týden bude probíhat ve dnech 22.-26.4.2024

- zájemci o přijetí do jiných ročníků (2.-5.) by měli absolvovat zkušební dny ve škole ve skupině svých vrstevníků

BĚHEM DUBNA/KVĚTNA ideálně, týden je dobrou ochutnávkou všeho, co se u nás děje

Do 15.5. budete vyrozuměni, zda jsme vaše dítě ke vzdělání v naší škole přijali.

2. STUPEŇ

OBECNĚ

Od 1.9.2015 byl zahájen provoz komunitní školy Dokolečka v Doubravčicích pod záštitou spolku Dokolečka z.s. - škola poskytuje vzdělání domácím školákům, kteří jsou zapsaní v registrovaných kmenových školách (v současnosti spolupracujeme zejména se ZŠ Hučák, ZŠ Heuréka).

Kapacita školy je 40 míst na 1.stupni a 25 míst na 2.stupni.

Od 1.7.2024 jsou stanoveny roční členské příspěvky na částku 91.200 Kč
na jedno dítě, 2.dítě bez slevy, pro 3. a další sourozence sleva 25%.

Odpolední klub je díky podpoře z ESF pro děti zdarma (do 02/2026). Rodiče přispívají na kroužky a je také možné domluvit odebírání obědů (spolupracujeme s firmou Almed).

SPONZOŘI

Prostory:

rodina Pačesova, Věra Zajíčková, Obec Doubravčice, IROP

Vybavení:

PT PROJECT, SICAR, FSVP Středočeského kraje, SYSCENTRUM, ESF, AVAST FOUNDATION, IROP

Vzdělávání:

ORP Český Brod, MAS Pošembeří a Podlipansko