PRO RODIČE

Zde najdete důležité informace v průběhu školního roku, např. plány konzultací, informace o akcích apod.

OBJEDNÁVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ

přidáno: 12. 9. 2017 5:35, autor: Linda Pačesová

Milí rodiče, vytvořili jsme pro potřeby členů uzavřenou sekci, kam se bez přihlášení nikdo jiný nedostane. V této sekci naleznete důležité informace, dokumenty, přílohy a také vaši osobní "rodinnou" složku. Do této "rodinné" složky se nedostane bez hesla ani nikdo z jiných členů Dokolečka (kromě administrátora). Tam vám budu ukládat čistě soukromé dokumenty, pokud vzniknou, a najdete tam také vaši osobní tabulku (pro vaše dítě) na objednávání a odhlašování obědů. Prosím o její využívání přednostně před SMS či telefonováním. Děkuji.

Prázdniny 2017-18

KVĚTEN:

ÚT 1.5. STÁTNÍ SVÁTEK

ÚT 8.5. STÁTNÍ SVÁTEK

+ pravděpodobně jedno pondělí před svátkem volno

ČERVEN:

SO 23.6. ZAHRADNÍ SLAVNOST

od NE 24.6. LETNÍ PRÁZDNINY

ČERVENEC - SRPEN:

LETNÍ PRÁZDNINY DO 2.9.

INFORMACE KE ŠKOLNÍMU ROKU

přidáno: 30. 8. 2016 10:53, autor: Linda Pačesová   [ aktualizováno 6. 9. 2017 11:54 ]

• omluvy dětí - prosím, pokud se bude cokoliv dít, pište mi sms nebo emaily do 8.15, kdy budu určitě na příjmu, díky
  • družina: v šatně bude k dispozici list na zapisování příchodů a odchodů ze školy (přip. s kým, když nebude vyzvedávat rodič).
  • obědy: zatím využívejte docházkový list
ranní družina: PO-PÁ od 7.30 do 8.15

odpolední: vždy do 16.30 (ve výjimečných případech do 17 hodin)

• příchod do školyNEJPOZDĚJI V 8.15!! Respektujte to, prosím!
  • oblečení: do družiny na ven, do školy pohodlné, na výtvarku pracovní triko s dlouhým rukávem raději než zástěrku, do tělocvičny hlavně boty se světlou podrážkou
  • do školy: přezůvky, aktovka/batoh, penál s ořezanými tužkami, ořezávátkem a gumou, pero (tornádo, pilot,....) - není nutné pro prvňáčky; svačina a láhev na pití (pití bude k dispozici i ve škole, ale aby měli něco na ven); tvrdé desky s klipem, sešity A5 linkované (třeťáci 2x) nebo A5 s pomocnou linkou 2x (prvňáci, druháci), A4 nelinkovaný 1x, druháci a třeťáci navíc pravítka (není zatím nutné nosit každý den do školy)
  • budíkové dny budou, ale méně často a nepravidelně, na každý měsíc vždy vyhlásím vhodné termíny nebo přijďte sami s návrhem, co s dětmi podniknout (program někoho z rodičů)

Co budou děti potřebovat?

přidáno: 21. 6. 2015 12:57, autor: Linda Pačesová   [ aktualizováno 28. 6. 2015 9:03 ]

určitě:
  • přezůvky
  • aktovku/tašku/batoh
  • penál
  • sportovní oblečení a boty na pohybové aktivity
  • pracovní oblečení na výtvarné tvoření
  • dobrou náladu a nadšení :)
co doporučujeme:
  • pohodlné oblečení na převlečení ve třídě
  • svačinu :P
  • svůj talisman/hračku